Shark Spartan RS

Model: Shark Spartan RS

Sportovně - cestovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou Shark Spartan RS s optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti, díky zadnímu CFD spoileru převzatému z nejvyšší řady přileb Race-R Pro GP. Nízká váha díky skořepině z vícesměrných skleněných vláken a perfektní odhlučnění i při vysokých rychlostech, to je Shark Spartan RS.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Shark Spartan RS Blank W01

XS S M L XL

Shark Spartan RS Blank W01 Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

8 990 Kč Cena:

Shark Spartan RS Blank SP KCK

XS S M L XL XXL

Shark Spartan RS Blank SP KCK Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

8 990 Kč Cena:

Shark Spartan RS Blank SP mat SYS

XS S M L XL XXL

Shark Spartan RS Blank SP mat SYSSportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

9 890 Kč Cena:

Shark Spartan RS Blank SP mat KOK

XS S M L XL XXL

Shark Spartan RS Blank SP mat KMA Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

9 890 Kč Cena:

Shark Spartan RS Blank mat KMA

XS S M L XL XXL

Shark Spartan RS Blank mat KMA Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

9 890 Kč Cena: