Shark Spartan GT Carbon

Model: Shark Spartan GT Carbon

Sportovně - cestovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou Shark Spartan GT Carbon s optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti, díky zadnímu CFD spoileru převzatému z nejvyšší řady přileb Race-R Pro GP. Nízká váha díky skořepině z vícesměrných carbon-kevlarových vláken a perfektní odhlučnění i při vysokých rychlostech, to je Shark Spartan GT Carbon.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Shark Spartan GT Carbon Carbon Skin DAD

XS S M L XL XXL

Shark Spartan GT Carbon Carbon Skin DAD - Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

12 490 Kč Cena:

Shark Spartan GT Carbon Shestter DWW

XS S M L XL

Shark Spartan GT Carbon Shestter DWW - Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

13 990 Kč Cena:

Shark Spartan GT Carbon Shestter DYY

XS S M L XL XXL

Shark Spartan GT Carbon Shestter DYY Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

13 990 Kč Cena:

Shark Spartan GT Carbon Kromium DUB

XS S M L XL XXL

Shark Spartan GT Carbon Kromium DUB - Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

13 990 Kč Cena:

Shark Spartan GT Carbon Shestter DRA

XS S M L XL

Shark Spartan GT Carbon Shestter DRA - Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

13 990 Kč Cena:

Shark Spartan GT Carbon Kromium DUR

XS S M L XL XXL

Shark Spartan GT Carbon Kromium DUR Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

13 990 Kč Cena:

Shark Spartan GT Carbon Tracker DBR

XS S M L XL XXL

Shark Spartan GT Carbon Tracker DBR Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

13 990 Kč Cena:

Shark Spartan GT Carbon Tracker DAW

XS S M L XL XXL

Shark Spartan GT Carbon Tracker DAW Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. 

13 990 Kč Cena: