Shark Spartan Carbon

Model: Shark Spartan Carbon

Nová generace carbonových přileb se sluneční clonou a nejnižší hmotností - 1290g!!(vel.M). Menší a kompaktnější tvar skořepiny umožnil snížit hmotnost přilby téměř na hodnotu závodního modelu Race-R PRO (hmotnost 1250g). Nový stahovací kryt brady, jemné polohování hledí, 2-křídlý aerodynamický spoiler a patentovaný Autoseal systém těsnění hledí - hlavní atributy novinky SHARK, která v letošním roce přichází na trh.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Shark Spartan 1.2 Carbon Skin DRR

XS S M L XL XXL

Shark Spartan 1.2 Carbon Skin DRR - Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 900 Kč Cena:

Shark Spartan 1.2 Carbon Skin DKA

XS S M L XL XXL

Shark Spartan 1.2 Carbon Skin DKA Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 900 Kč Cena:

Shark Spartan 1.2 Carbon Skin DWS

XS S M L XL XXL

Shark Spartan 1.2 Carbon Skin DWS Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 900 Kč Cena:

Shark Spartan Carbon Daksha DBW

XS S M L XL

Shark Spartan Carbon Daksha DBWSportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 900 Kč Cena:

Shark Spartan 1.2 Carbon Priona DAS

XS S M L XL XXL

Shark Spartan 1.2 Carbon Priona DAS Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 990 Kč Cena:

Shark Spartan 1.2 Carbon Lorenzo Catalunya GP DXR

XS S M L XL

Shark Spartan 1.2 Carbon Lorenzo Catalunya GP DXR Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 990 Kč Cena:

Shark Spartan 1.2 Carbon Priona DWQ

XS S M L XL XXL

Shark Spartan 1.2 Carbon Priona DWQ Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 990 Kč Cena:

Shark Spartan 1.2 Carbon Priona DGQ

XS S M L XL

Shark Spartan 1.2 Carbon Priona DGQSportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 990 Kč Cena:

Shark Spartan 1.2 Carbon Silicium DYA

XS S M L XL XXL

Shark Spartan 1.2 Carbon Silicium DYA Sportovní motocyklová přilba s integrovanou sluneční clonou a optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti. Vyrobena z carbon-kevlarových vláken.

9 990 Kč Cena: