Shark Evo-GT

Model: Shark Evo-GT

Elegantní odklápěcí přilba "EVO-GT" od francouzkého výrobce Shark. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy. Přilba je také nově vybavena hledím třídy 1 optického skla, které nabízí nesrovnatelnou kvalitu vidění s minimálním zkreslením obrazu.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Přilba Shark Evo-GT Blank mat KMA

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Blank mat KMA je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 490 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Blank BLK

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Blank BLK je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 490 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Blank mat AMA

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Blank mat AMA je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 490 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Blank S01

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Blank S01 je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 490 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Blank WHU

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Blank WHU je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 490 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Blank mat Electric Blue B06

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Blank mat electric blue B06 je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 721 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Encke mat KAA

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Encke mat KAA je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 990 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Encke mat AYK

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Encke mat AYK je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 990 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Encke mat SAK

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Encke mat SAK je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 990 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Encke mat ABK

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Encke mat ABK je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 990 Kč Cena:

Přilba Shark Evo-GT Encke mat KRA

XS S M L XL

Helma Shark EVO-GT Encke mat KRA je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-GT je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu.

11 990 Kč Cena: