Cestovní motocyklová helma Shark EVO-ES je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-ES je přepracovaný systém zámků spodní čelisti, který ještě více usnadňuje otevírání a zavírání překlopné části helmy a plexi třídy 1 s minimálním zkreslením obrazu. Jedná se o druhou nejvyšší aktuální řadu přileb Evo s překlápěcí bradovou částí, která zaujme především svou cenou. Helma Shark Evo-ES je vybavena klasickým komfortním polstrováním (bez bambusových vláken) a není dodávána s drouhou sadou lícnic jako Evo-GT. Skořepina, mechaniky, plexi a všechny ostatní prvky výbavy jsou pro tyto dvě řady shodné.

Rychlé info Novinka Doprava zdarma
Shark Evo-ES K-Rozen KVXShark Evo-ES K-Rozen KVX

Shark Evo-ES K-Rozen KVX

Skladem (>3 kusy)
9 590 Kč
Shark Evo-ES K-Rozen KVX je další generací řady EVO s překlopnou bradovou částí. Významnou novinkou v řadě výklopných přileb Shark Evo-ES…
Jak vybrat helmu na moto?

Jak vybrat helmu na moto?

Vybrat tu správnou helmu může být někdy oříšek, v tomto článku Vám poradíme, která přilba bude pro Vás ta pravá. Naleznete zde základní rozdělení přileb, jak správně vybrat velikost a na co si dát při objednání pozor.