Novinky Autopes

V duchu tradice OPC se špičková Corsa dá okamžitě identifikovat jako produkt Opel Performance Center. Kromě nového modrého odstínu laku Flash blue vyhrazeného pro modely OPC se odlišuje novým designem přední části karosérie s velkými otvory pro vstup vzduchu v nárazníku. Dynamicky modelované boky s výraznými nástavci prahů vytvářejí odpovídající vizuální spojení se zadní partií karosérie. Malý lapač vzduchu umístěný v přední části výrazně tvarované kapoty motoru dodává modelu Corsa OPC vlastní sportovní akcent.
 
Suzuki uvádí na trh speciální edici rodinného crossoveru Suzuki S-Cross. Novinka je určena především vyznavačům moderních technologií a výjimečného vzhledu. Základem akční verze je nejvyšší nabízená specifikace Elegance s volitelným paketem Lux. Novinka je určena především vyznavačům moderních technologií a výjimečného vzhledu.
 
Úspěch přichází po rekordním kalendářním roce 2014, v němž společnost Nissan Europe zaznamenala nejvyšší objem prodeje a tržní podíl ve své historii, přičemž obrat vytrvale rostl už pět let za sebou. Růst bude podle všeho pokračovat i v roce 2015. Tento měsíc v závodě Nissanu v Petrohradu, rodišti nového modelu Nissan X-Trail, oslavili vyrobení 200 000. vozu. Díky tomu je nejrychleji rostoucím závodem v Rusku. V Itálii se prodej osobních automobilů Nissan v první polovině roku zvýšil o více než 23 % na 32 611 prodaných vozů.
 
Více na Autopes.cz